Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe (budowa hal stalowych)

Zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem przemysłowym. Realizujemy projekty budowy hal stalowych oraz innych obiektów produkcyjnych. Budownictwo przemysłowe zakłada aranżację przestrzeni z uwzględnieniem charakteru i potrzeb konkretnej branży. Każde zlecenie, bez względu na to, czy jest nim budowa domu, czy projekt galerii handlowej, realizujemy niezwykle starannie, uwzględniając aktualne rynkowe trendy i nowoczesne technologie.

Usługi budowlane dla przemysłu

Dzięki długoletniej obecności na rynku budownictwa przemysłowego nasza firma projektuje, wykonuje ekspertyzy techniczne, dostarcza oraz montuje konstrukcje na wskazanym obszarze. Jeżeli na działce znajdują się inne obiekty, przed przystąpieniem do prac wykonujemy wyburzanie i usługi sprzętem oraz inne niezbędne usługi budowlane.

Usługi budowlane dla przemysłu obejmują zwłaszcza hale stalowe, w których zlokalizowane są:

  • magazyny,
  • działy produkcji,
  • biura,
  • galerie handlowe,
  • obiekty rolnicze,
  • hurtownie spożywcze.

Jako generalny wykonawca wymienionych inwestycji realizujemy nie tylko budownictwo przemysłowe, ale także związane z nim inne usługi budowlane — wyburzanie, remonty, wykończenia oraz roboty żelbetowe.

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej