Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe (budowa hal stalowych)

Realizujemy projekty budowy hal stalowych oraz innych obiektów produkcyjnych. Budownictwo przemysłowe zakłada aranżację przestrzeni z uwzględnieniem charakteru i potrzeb konkretnej branży. Dzięki długoletniej obecności na rynku, nasza firma budowlana projektuje, wykonuje ekspertyzy techniczne, dostarcza oraz montuje konstrukcje na wskazanym obszarze. Jeżeli na działce znajdują się inne obiekty, przed przystąpieniem do prac wykonujemy wyburzanie i usługi sprzętem. Budownictwo przemysłowe obejmuje zwłaszcza hale stalowe, w których zlokalizowane są magazyny, działy produkcji, biura, galerie handlowe, obiekty rolnicze, hurtownie spożywcze.

Jako generalny wykonawca wymienionych inwestycji gwarantujemy nie tylko budownictwo przemysłowe, ale także wyburzanie, usługi remontowo- budowlane oraz roboty żelbetowe.

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej