Usługi remontowo budowlane – docieplanie celulozą

Naszym celem jest perfekcyjna realizacja zleceń klientów w zakresie robót budowlanych. Dlatego przykładamy szczególną wagę do jakości używanych materiałów oraz precyzji — bez względu na to, czy wykonujemy roboty żelbetowe, renowację zabytków czy wykańczanie wnętrz. Nie inaczej jest w przypadku usług remontowo-budowlanych, które świadczymy z najwyższą starannością w zgodzie z europejskimi standardami jakości.

Roboty budowlane, remontowe i wykończeniowe wykonujemy z zastosowaniem wyłącznie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, aby zapewnić klientom wyjątkowy efekt. Dlatego przy pracach termoizolacyjnych wykorzystujemy ekologiczne i efektywne produkty Ekofiber®. Docieplanie celulozą nie tylko zabezpiecza dom przed utratę ciepła, ale zapewnia także ochronę przed insektami, gryzoniami, pleśnią i grzybami. Gwarantuje również wysoki poziom izolacji akustycznej. Może zostać wykonane na etapie budowy domu albo później, kiedy realizowane są usługi remontowo-budowlane o różnym charakterze.

 

tel./fax 34 3276947 
email: wiecha@wiecha.czest.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej