Roboty żelbetowe

Roboty żelbetowe

Roboty żelbetowe wymagają szczególnej wiedzy, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu. Usługi robót żelbetowych świadczymy w oparciu o aktualne standardy i wymogi BHP. Współpracujemy z klientem począwszy od ustalenia koncepcji, przez zaproponowanie nowoczesnych rozwiązań, aż po ich realizację. Wykonane prace oddajemy zawsze w umówionym terminie. Oferujemy roboty żelbetowe przy większych inwestycjach związanych z budownictwem przemysłowym, takich jak konstrukcje hal przemysłowych, budynków usługowych i użyteczności publicznej, hoteli czy biurowców. Z naszych usług mogą także skorzystać osoby prywatne i inwestorzy przy budowie domów jednorodzinnych i innych obiektów mieszkalnych oraz użytkowych.

Roboty żelbetowe wykonuje zespół doświadczonych pracowników: specjalistów od robót ziemnych, zbrojarzy i betoniarzy. Zajmujemy się fachowym wykonaniem niezbędnych prac wykopowych i podporowych w czasie budowy. W ramach robót żelbetowych wykonujemy deskowanie, zbrojenie, a następnie przechodzimy do robót zasadniczych: wykonania ław fundamentowych i wieńców żelbetowych. Zapewniamy materiały wysokiej jakości oraz odpowiednie zabezpieczenia w czasie realizacji, zależne od sytuacji pogodowej. Przy oddaniu zlecenia przekazujemy pełną dokumentację techniczną i protokoły dotyczące zrealizowanej przez nas budowy.  

Żelbet

Żelbet to kompozyt składający się z betonu i stali. Żelbet powstaje poprzez umieszczenie w betonie zbrojenia, czyli stalowych prętów, siatek i szkieletów zbrojeniowych. W ten sposób beton zostaje umocniony i zminimalizowane zostaje prawdopodobieństwo jego pęknięcia. Beton i stal – ze względu na uzupełniające się właściwości – po połączeniu w konstrukcję żelbetową zyskują większe możliwości wytrzymałościowe niż przy oddzielnym ich stosowaniu. Posiadamy wysokiej klasy wiązarkę do zbrojeń stosowaną do montażu zbrojenia. 

Żelbet jest powszechnie stosowanym w budownictwie materiałem. Wykorzystuje się go do budowy elementów konstrukcyjnych takich jak fundamenty, stropy, schody, słupy, płyty i ściany, a także konstrukcji budowli, m.in. budynków, schronów i mostów. Posiadamy potrzebny sprzęt do pełnego zakresu robót żelbetowych. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z kompleksową ofertą robót żelbetowych. 

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej