Wyburzenia i usługi sprzętowe

Wyburzenia i usługi sprzętowe

Jeżeli na Twojej działce znajduje się obiekt do usunięcia, powierz nam poprowadzenie jego rozbiórki, a następnie wywóz pozostałości. Bez względu na to, czy wyburzanie dotyczy całych budynków, czy tylko pojedynczych ścian, wymaga zaangażowania specjalistycznego sprzętu. Nasza ekipa, świadcząca usługi ogólnobudowlane i trudniąca się wykańczaniem wnętrz, posiada odpowiednie zaplecze i wiedzę także do przeprowadzania rozbiórek. Realizujemy zlecenia na obiekty mniejsze, np. garaże czy altany, oraz na budynki: od biurowców po hale magazynowe. Przeprowadzamy prace na różnych wysokościach. Wyburzamy ściany działowe i nośne, wykonujemy demontaż futryn, okien, skuwamy posadzki, glazury, terakoty, chodniki, wyburzamy schody, usuwamy okablowanie. Po wykonaniu prac wyburzających zajmujemy się kruszeniem gruzu, utylizacją odpadów i uprzątnięciem całego terenu, na którym przebiegały prace. Całościowo przygotujemy teren pod Twoje inwestycje budowlane, a także kompleksowo je poprowadzimy.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy ze sprzętem potrzebnym do różnego rodzaju prac wyburzeniowych. Są to m.in. buldożery, koparki, młoty pneumatyczne, dźwigi i spycharki. W przypadku dużych i wysokich obiektów korzystamy z metody minerskiej, polegającej na wysadzeniu budynku przy pomocy materiałów wybuchowych. Jest to najszybsza metoda do wyburzania m.in. kominów żelbetowych. W przypadku wysokich wieżowców i murów korzystamy z tradycyjnej metody żurawia i kuli. Wszystkie zlecenia realizujemy sprawnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Rozbiórki

Termin rozbiórka dotyczy budowli mniejszych niż hale i wieżowce, np. domów jednorodzinnych czy budynków gospodarczych. Rozbiórki dokonuje się także w przypadku budowli drewnianych. Czasem ze względu na sąsiedztwo innych obiektów nie jest możliwe wykonanie wyburzenia, wtedy też dokonujemy rozbiórki. Usługę tę realizujemy również w sytuacji, gdy dany budynek po wykonaniu jego częściowej rozbiórki, ma mieć nowe przeznaczenie i dalej będzie użytkowany. Wykonujemy rozbiórki mechaniczne oraz ręczne. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z naszą firmą budowlaną.

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej