Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz mieszkalnych i użytkowych nadają nieruchomości ostateczny charakter. Odpowiednie rozmieszczenie oświetlenia, rozplanowanie mebli i sprzętów, kolorystyka ścian i podłóg — to baza dla dalszych aranżacji i dekorowania przestrzeni.

Wśród naszych usług budowlanych dla domu i przemysłu znajduje się nie tylko stawianie obiektów w stanie surowym. Wymagającym klientom proponujemy wykańczanie wnętrz od stanu surowego — kładzenie podłóg i paneli, montaż drzwi i okien, rozprowadzanie instalacji, montaż systemów grzewczych, malowanie ścian. Oferujemy szeroki wachlarz usług: tapetowanie, kafelkowanie, flizowanie, układanie paneli i listew. Zadań do wykonania jest wiele, a zrealizuje je dla Ciebie firma świadcząca usługi remontowo-budowlane. To duża wygoda, gdy wykończenia wnętrz powierzasz specjalistom, którzy wybudowali Twój dom. Znają oni najlepiej jego możliwości i są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania. Kompleksowe usługi remontowo-budowlane gwarantują, że szybciej zamieszkasz w swoim nowym domu i będziesz cieszyć się własnym „M”.

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnych usług remontowo-budowlanych i zlecić nam wykończenie wnętrz w domu czy biurze, zapraszamy do kontaktu!

Wykończenia wnętrz pod klucz

Najbardziej wymagającym klientom oferujemy kompleksowe wykańczanie wnętrz, włącznie z meblami, oświetleniem i sprzętem AGD. Możemy przygotować projekt i aranżację całego mieszkania. Tego typu usługa to lepsza kontrola budżetu, oszczędność czasu oraz gwarancja terminowości. Oferujemy również preferencyjne ceny materiałów i mebli od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu, że stale współpracujemy z innymi firmami, posiadamy również dostęp do mebli na wymiar, co sprawi, że przy aranżacji wnętrza wykorzystujemy w możliwie najlepszy sposób aranżowaną przestrzeń. Projektujemy wnętrza utrzymane w różnych stylach i wykazujemy się dużą elastycznością w podejściu do potrzeb naszych Klientów. Potrafimy zamienić pomysły Klienta w konkretne rozwiązania, by mógł cieszyć się swoim wymarzonym mieszkaniem lub domem. Sprawnie zamieniamy nowe przestrzenie w pomieszczenia komfortowe, funkcjonalne i nowoczesne. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej