Dekra

Budownictwo przemysłowe i mieszkaniowe – Kontakt

 

Firma budowlana Wiecha Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz firm ze Śląska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, a także przygotowywania terenu do rozmaitych inwestycji budowlanych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia wyburzenia i rozbiórki. Dopełnieniem oferty jest renowacja zabytków oraz wykończenia wnętrz.

Klientom możemy zaoferować profesjonalną realizację prac budowlanych o dowolnej skali. Budowa domu jednorodzinnego, obiektów publicznych czy przemysłowych – to dla nas żaden problem. Wszystkie usługi remontowo-budowlane wykonamy w sposób zgodny z europejskimi normami jakości. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą przy realizacji inwestycji budowlanych. Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe i mapkę ułatwiającą dojazd do naszego biura.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wiecha Sp. z o.o. 
ul. Spacerowa 59
42-263 Słowik

tel./fax 34 3276947 
email: wiecha@wiecha.czest.pl

 

NIP 5732848086

REGON 243473463

KRS 0000495605

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej