Budowa domów jednorodzinnych

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę mieści się m.in. budowa domów jednorodzinnych. Z powodzeniem zrealizowaliśmy już wiele projektów dla klientów indywidualnych, spełniając tym samym ich marzenia o własnym mieszkaniu. W naszej ofercie nie brak również budynków w stanie deweloperskim. Budowa domu jednorodzinnego zakłada wówczas jego wykończenie w późniejszym terminie, zgodnie z wolą i wizją inwestora. Niektórzy z inwestorów zdecydowali się na rozszerzenie współpracy z naszą firmą o usługę wykończenia wnętrz w różnym standardzie. 

Etapy budowy domu jednorodzinnego

Budowa domu jednorodzinnego to proces składający się z wielu etapów, tak samo istotnych dla późniejszego funkcjonowania domu. Pierwszy z nich to wybór działki, następny to zakup projektu domu, w końcu uzyskanie zezwoleń potrzebnych na budowę i wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. Wtedy można rozpocząć budowę. Zanim dom zostanie doprowadzony do stanu surowego wykonywane są roboty ziemne, wylewane są fundamenty, stawiane ściany i budowana jest więźba dachowa. Prace deweloperskie obejmują wykonanie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, pokrycie domu tynkami, wylanie podłóg, wykończenie ścian oraz elewacji.

Budowa pod klucz

Oprócz kosztów finansowych nowy właściciel nieruchomości podczas budowy i wykańczania domu ponosi koszty związane z poświęconym czasem i stresem. Aby uniknąć wciąż przedłużających się prac i konieczności rozwiązywania pojawiających się coraz to nowych problemów, całe zlecenie można oddać w ręce profesjonalistów. Oferta taka nazywana jest budową domu pod klucz. Zajmujemy się budową pod klucz, aby kupujący mógł oszczędzić czas i od razu zamieszkać w komfortowym wnętrzu.

W zależności od potrzeb danego Klienta realizujemy budowę od różnych etapów jej trwania. Możemy zająć się całym procesem od momentu podłączenia wody, prądu i kanalizacji, bądź rozpocząć swoją pracę odbierając dom w stanie surowym. Wbrew pozorom budowa pod klucz często okazuje się być tańszym rozwiązaniem niż realizowanie samemu części zadań związanych z budową i wykańczaniem wnętrza. Wynika to stąd, że mamy dostęp do materiałów, surowców i mebli w korzystniejszych cenach niż osoba prywatna. Klient też nie ponosi ewentualnych kosztów naprawy błędów, które niestety są nieodłącznym elementem wykonywanych samodzielnie prac.

Budowa obiektów publicznych

Kolejnym aspektem naszej działalności, poza budową pod klucz domów jednorodzinnych, jest budowa obiektów publicznych. To nowoczesne, atrakcyjnie usytuowane konstrukcje, które są przeznaczone do prowadzenia działalności o rozmaitym charakterze — usługowym, handlowym czy biurowym. Dotychczas zrealizowaliśmy wiele projektów obejmujących budowę obiektów publicznych, w tym galerii handlowych.

 

 

 

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej