Budowa domów jednorodzinnych

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę mieści się m. in. budowa domów jednorodzinnych. Z powodzeniem zrealizowaliśmy już wiele projektów dla klientów indywidualnych, spełniając tym samym ich marzenia o własnym mieszkaniu. Niektórzy z nich zdecydowali się na rozszerzenie współpracy z naszą firmą o usługę wykończenia wnętrz w różnym standardzie. Zajmujemy się budową pod klucz, aby kupujący mógł oszczędzić czas i od razu zamieszkać w komfortowym wnętrzu. W naszej ofercie nie brak jednak lokali w stanie deweloperskim. Budowa domów jednorodzinnych zakłada wówczas ich wykończenie w późniejszym terminie, zgodnie z wolą i wizją inwestora.

Budowa obiektów publicznych

Kolejnym aspektem naszej działalności, poza budową pod klucz domów jednorodzinnych, jest budowa obiektów publicznych. To nowoczesne, atrakcyjnie usytuowane konstrukcje, które są przeznaczone do prowadzenia działalności o rozmaitym charakterze — usługowym, handlowym czy biurowym. Dotychczas zrealizowaliśmy wiele projektów obejmujących budowę obiektów publicznych, w tym galerii handlowych.

 

 

 

Nieruchomości
Mieszkania w Częstochowie

Odnowiona kamienica w centrum Częstochowy przy ul. Kiedrzyńskiej. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych dróg powodują, że jest to idealne miejsce do zamieszkania jak i prowadzenia swojego biznesu.

Kontakt: wiecha@wiecha.czest.pl

Zobacz więcej